Реставрація ванн у Львові

Реставрація ванн у Львові
Категорії: Ванни
Теги матеріала:
Кількість переглядів: 2792
Рейтинг: 4.74 / 51  

Реставрація ванн Львів – поширена послуга, якою користуються усі категорії замовників. Це можуть бути мешканці старих будинків, де є стара ванна. Також ремонт потрібен володарям нових тоненьких ванн, в яких з'явилися відколи ємалі. Відновлення поверхні потребують сучасні акрилові ванни. Нашим матеріалом можливо робити ванни, душові кабіні, джакузі.

Інформація

Ціни на реставрацію ванни акрилом у Львові вказані на 02.06.2018 р. Актуальну ціну на реставрацію ванн уточнюйте по телефону.

  1. Реставрація ванни довжиною 120 см – 1600 грн.
  2. Реставрація ванни 150 см – 1700 грн.
  3. Реставрація ванни 170 см – 1800 грн.
  4. Реставрація душового піддона від 1300 грн.

Ми працюємо у таких містах, як Львів, Борислав, Трускавець, Стрий, Дрогобич, Новояворівськ та інших містах Львівської області. Майстри виїжджають зі Львова, іноді може знадобитись плата за проїзд. В ціну реставрації ванни акрилом входить вартість матеріалу, послуга майстра плюс оплата за проїзд.

Деякі роботи наших майстрів ми представили в розділі наші роботи, тут ви можете побачити фото ванн до і після реставрації рідким акрилом.

Ми робили реставрацію ванн в таких містах, як:

  • Трускавець, вул. Помірецька, 9.
  • Борислав, вул. С. Коваліва.
  • Львів, вул. Валова, 16.
  • Львів, вул. Мартовича, 5.
  • Львів, вул. Академіка Рудницького.

Реставрація ванни своїми руками коштуватиме дешевше, Ви завжди можете купити оригінальний акрил Пластол у нас на сайті.

Відновлення старої чавунної чи стальної ванни

Замовник повинен вибрати біля трьох годин часу на виконання завдання. Користуватися ванною перед ремонтом можна в стандартному порядку. Коли майстер приїде, повинно винести з приміщення все, що наступну добу може впасти в акрил. Робота проходить точнісінько так, як вказано в нашому відео на ютубі. Ми намагаємось все зробити без зайвого шуму та сморіду. Після закінчення робіт треба не чіпати поверхню. У рідкому стані акрил не відмивається з одежі, будьте обережні.

Наливний акрил Пластол

Важливе питання, скільки це буде вартувати. Залежить від розміру ванни та матеріалу покриття. Найкращий матеріал – Пластол, якщо потрібно дешевше – Стакрил.

Відновлення ванни рідким акрилом

Відновлення емалі ванни акрилом – послуга вкрай необхідна для старих ванн. З часом ванна покривається глибокими тріщинами, з’являються відколи емалі, а поверхня стає шершавою та змінює колір. Відновлення ванни рідким акрилом можливо зробити своїми руками, сам процес займе не більше трьох годин часу.

Перед початком роботи потрібно підготувати поверхню ванни з допомогою соди, води та наждачного паперу. Ванну потрібно очистити від бруду, іржі та жиру. Сушити варто з допомогою будівельного фена. Після чого потрібно взяти набір для відновлення ванни, змішати компоненти та нанести акрил методом наливу.

Відновлення ванни своїми руками обійдеться дешевше, оскільки ви оплачуєте тільки вартість матеріалу. Та за бажанням Ви можете замовити послугу майстра. Найчастіше відремонтувати або відреставрувати ванну у Львові можливо у зручний для клієнта час. Не завжди це зроблять відразу, але можливо домовитись.

Найчастіше відремонтувати або відреставрувати ванну у Львові можливо у зручний для клієнта час. Не завжди це зроблять відразу, але можливо домовитись.

Інформація
Для тих, хто бажає зробити відновлення ванни самостійно ми надаємо безкоштовну консультацію по телефону. Ми розповімо що до чого, надамо відео інструкцію, щоб ви змогли відновити покриття ванни якісно з першого разу.
(099) 18-60-742, (067) 10-18-336

Емалювання або наливна ванна

Як вже було сказано, реставрацію ванн у Львові ми робимо рідким акрилом. Та окрім наливної ванни є ще послуга емалювання. Емалювання ванн емаллю або фарбою являється тимчасовою мірою, оскільки триматися емаль буде недовго. Наноситься емаль кісточкою або валиком, при роботі знадобиться респіратор, оскільки запах досить сильний.

Емалювання ванни виправдовує себе, тільки якщо немає можливості зробити наливну акрилову ванну.

Реставрація ванни

Аерозольна емаль для ванни

Ні в якому разі не варто покривати ванну з аерозольної фарби.
Колись ми попались на цей продукт. Нічого доброго з неї не вийде, згаєте час, гроші і настрій. На банках такої фарби написано, що вона для кераміки і ванн. Це відверта брехня, тримається воно, тільки якщо його не чіпати, а тільки дивитись, і то здалеку, щоб раптом не пошкодити поверхню за дуже пильним поглядом.

Є надійні фарби для ванн. Але вони відрізняються довготривалим запахом. В будь-якому випадку, найнадійніший спосіб реставрації ванн у Львові відбувається за допомогою наливного акрилу.

Роботи по реставрації ванн

Борислав, вул. Травнева

Новояворівськ, вул. Тараса Шевченка, 16

Дрогобич, вулиця Гончарна, 32

Львів вул. Дениса Лукіяновича, 14

Відгуки

Copyright © 2015 Всі права захищені Реставратор Львів