Стиль прованс в ванній

Стиль прованс в ванній

Прованс захоплює своєю простотою та чарівністю. Затишний інтер’єр створюється за допомогою теплих тонів та натуральних матеріалів. Простота та витонченість предметів декору створюють теплу та затишну атмосферу. Квіткові орнаменти на шпалерах та фіранках, маленькі статуетки, дерев’яні меблі, злегка потерті та вицвілі на перший погляд, додають унікальності інтер’єру. Велике вікно являється головним атрибутом для стилю прованс.
Шик, пихатість, буйство насичених кольорів не є притаманними для цього стилю. Навпаки, прованс несе в собі спокій, ніжність та затишок, адже таким є романтизм і чуйність пов'язані із природою на півдні Франції.
Реставрація ванн у Львові

Реставрація ванн у Львові...

Реставрація ванн – послуга, доступна кожному бажаючому. За бажанням, відновити ванну можна як частково, так і повністю. Повна реставрація ванни займає до 3 годин часу, робиться швидко, не доставляючи клопоту замовникам. Вже через декілька днів можна приймати ванну. Ціна залежить від довжини ванни. Замовити матеріал можна на сайті або по телефону. Читати далі
Реставрация ванн в Виннице

Реставрация ванн в Виннице...

Реставрация ванн в Виннице жидким акрилом Пластол. Читати далі
Реставрація ванн в Івано-Франківську

Реставрація ванн в Івано-Франківсь...

Реставрація ванн в Івано-Франківську Читати далі
Реставрація ванн в Тернополі

Реставрація ванн в Тернополі...

Реставрація ванн в Тернополі та області виконується методом емалювння та по технолоії наливна ванна акрилом. Читати далі
Реставрация ванн в Харькове

Реставрация ванн в Харькове...

Реставрация ванн в Харькове Читати далі
Реставрация ванн в Киеве

Реставрация ванн в Киеве

Реставрация ванн в Киеве.

Команда мастеров по реставрации ванн выезжает в такие города области как: Киев, Борисполь, Бровары, Белая Церковь, Славутич и другие.

Читати далі

Copyright © 2015 Всі права захищені Реставратор Львів