Ванна кімната, суміщена з санвузлом

Ванна кімната, суміщена з санвузлом
Категорії: Сантехніка
Теги матеріала:
Кількість переглядів: 237
Рейтинг: 4.5 / 2  

Суміщений санвузол – досить розповсюджений варіант. Комусь до вподоби роздільний, та, в міру деяких причин, перший варіант зустрічається частіше. Поясненням цьому є практичність. Якщо сім’я складається з багатьох членів, буде трохи проблематичним відвідування по-черзі.

Душова кімната

Достоїнства та недоліки

Суміщений санвузол має свої достоїнства та недоліки. Якщо забрати стіну між ванною та туалетом, менше знадобиться матеріалів для обробки. А додаткова площа дасть змогу розмістити пральну машину. Завдяки наявності простору набагато зручніше розміщувати сантехніку. Знадобляться тільки одні двері, що вигідніше по фінансам та часу на установку.

Проект ванної кімнати потребує сил та часу, щоб узгодити таке проектування. Ну і черга до ванної кімнати при наявності великої сім’ї. Ось такі наразі є мінуси.

Для створення суміщеного санвузла потрібно заздалегідь все продумати. Дизайн ванної має вміщувати в себе все необхідне. І тільки тоді розмістити аксесуари для ванної кімнати.

Оптимізація простору

Для початку потрібно визначитись, чи потрібна ванна, можливо поміняти її на більш функціональну душову кабіну. В разі наявності маленької ванної кімнати, суттєво економиться простір для розміщення побутової техніки. Щоб візуально збільшити висоту стін, плитку варто вкладати вертикально. Вона має мати невеликий розмір. Знизу – більш темні відтінки, а зверху –світлі.

Дзеркала теж мають властивість зорово розширити територію. Побільше світла бажано на всіх трьох рівнях. Підвісна сантехніка також допоможе зекономити важливі сантиметри. Варто сказати, що любе переміщення унітаза потребує нового підведення каналізаційних труб. Процедура не складна, та покупка нової фурнітури знадобиться. Та підвісна сантехніка того варта, виглядає сучасно та зручно.

Раковини, унітаз

Переваги душових кабін

Є декілька варіантів їх розміщення

  • Кутові – найбільш ходові, оскільки дозволяють по-максимуму заощадити просторість.
  • Вільно стоячі використовуються в спеціально спланованих ванних кімнатах, які мають чималі параметри.
  • Пристінні мають дві або одну перегородку і займають ту ж площу, що й ванна.
  • Глибокий піддон допускає великий спектр використання, наприклад, покупати дитину чи випрати речі, які не підходять для машинного прання.

Для такого санвузла душова кабіна насправді являється кращим рішенням. Ощаджує терен, зменшує витрати води, має багато функцій. Зовнішній вигляд впишеться в любий інтер’єр, виглядає актуально та сучасно.

Важливо! Перш, ніж придбати душову кабіну, прорахуйте, чи влізе вона в двері вашої квартири.

Взагалом, дизайн суміщеного санвузла нічим не відрізняється від роздільного. Використання сучасної техніки та матеріалів зробить користування максимально комфортним.

Душова кабіна

Copyright © 2015 Всі права захищені Реставратор Львів